دوره ها و مربیان

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. دوره ها و مربیان
انیمیشن دو بعدی:

انیمیشن دوبعدی یکی از پرطرف دارترین و پرکاربردترین انواع تکنیک های انیمیشن است که تولید حرفه­ای در آن وابسته به زیبایی­شناسی و توانایی طراحی انیماتور است. این روزها تکنیک دوبعدی به اشکال مختلف اجرا می­شود که با توجه به نحوه اجرای تکنیکی، دارای تقسیم بندی­ها و زیرمجموعه­های متفاوتی است. مخاطبین رشته ممکن است از علاقمندان به یادگیری انیمیشن دوبعدی، انیماتورهای کارآموز یا تازه کار، طراحان، تصویرسازان و دانشجویان رشته­های تجسمی یا فعالان غیرحرفه‌ای بازار انیمیشن می‌باشند که تصمیم دارند با استفاده از تجربیات و آشنایی با روش کار مدرسین رشته (که از فعالان حرفه ای بازار انیمیشن انتخاب شده اند)، برای پیشرفت خود استفاده کنند.
اطلاعات بیشتر

انیمیشن سه بعدی:

انیمیشن در دنیای مدرن امروز دیگر تنها برای کودکان نیست. بلکه حالا می‌توان گفت انیمیشن ابزاری خلاقانه برای ارائه محتوا به هر طیفی از سلیقه‌ها و سنین است. همان طور که میدانید این ابزار قدرتمند در سراسر جهان تبدیل به یک صنعت شده و تلوزیون و رسانه‌های مختلف برای رساندن پیام و تبلیغات خود از آن استفاده می‌کنند. چرا که از نظر درک بصری این شیوه همیشه سریع‌تر جواب می‌دهد و افراد زیادی را جذب خود می‌کند.
اطلاعات بیشتر
اندروید:
تصور دنیای امروزی بدون گوشی های هوشمند برای ما کار چندان ساده ای نخواهد بود زیرا میزان استفاده از گوشی های هوشمند در میان مردم بیش از پیش در حال افزایش است. سیستم عامل اندروید بیش از ۷۳ درصد از این بازار بزرگ را در اختیار دارد که این موضوع خبر بسیار خوبی برای برنامه نویسان اندروید است. با فراگیر شدن گوشی های اندروید در میان مردم، برنامه نویسی اپلیکیشن های کاربردی برای این سیستم عامل به یکی از پردرآمدترین شغل های جهان تبدیل شده است. اگر شما هم قصد دارید به جمع متخصصین اندروید بپیوندید، ما تمام چیزی را که برای تبدیل شدن به یک برنامه نویس اندروید تمام عیار نیاز خواهید داشت در قالب یک دوره جامع آماده کرده ایم. پس از گذراندن این دوره شما به راحتی می توانید در شرکت های برنامه نویسی با حقوق های بالا استخدام شوید و یا ایده ها و اپلیکیشن های خود را بسازید.
اطلاعات بیشتر
الکترونیک:

الکترونیک یکی از پرکاربردترین رشته های مهندسی هست که امروزه بخاطر پیشرفت سریع تکنولوژی به شدت بازار شلوغی پیدا کرده. این روزها هرکسی در زندگی روزمره با مدارهای الکترونیکی سر و کار داره، از وسایل برقی خونه گرفته تا همین موبایل های هوشمندی که همه جا همراه ماست. اگر در حوزه الکترونیک دیجیتال مهارت بالایی داشته باشید به راحتی میتوانید به درآمدهای چند ده میلیونی دست پیدا کنید. برای اجرای پروژه و یا ساخت یک دستگاه جدید، باید به مباحث متنوع و مهمی تسلط داشته باشید (در حال حاضر افراد کمی مسلط به تمامی این مباحث وجود دارند) به همین دلیل شما به زودی جذب بازار کار خواهید شد.
اطلاعات بیشتر

بورس:

اگر به دنبال یک کلاس آموزش بورس یا دوره آموزش سرمایه گذاری در بورس (آموزش صفر تا صد بورس) هستید، دوره جامع بورس نوآفرین بهترین گزینه برای شما می باشد. شما با گذراندن دوره جامع بورس می توانید بصورت تخصصی در بازارهای مالی (شامل بورس، فرابورس و بورس کالا) فعالیت کرده وکسب سود نمایید.
اطلاعات بیشتر 
فهرست