گزارش بازدید دکتر ستاری از استارتاپ های شتابدهنده نوآفرین استان ایلام.

  1. خانه
  2. chevron_right
  3. اخبار نوآفرین
  4. chevron_right
  5. گزارش بازدید دکتر ستاری از استارتاپ های شتابدهنده نوآفرین استان ایلام.

گزارش بازدید دکتر ستاری از استارتاپ های شتابدهنده نوآفرین استان ایلام.


صبح روز سه شنبه چهارم شهریور ماه معاون علمی و فناوری رییس جمهوری با استقبال قاسم سلیمانی دشتکی استاندار ایلام وارد این استان شد. سورنا ستاری در سومین روز از هفته دولت به منظور شرکت در آیین رونمایی متمرکز از طرح های هفته دولت استان ایلام به این استان سفر کرد. وی همچنین در این سفر از پروژه عمرانی مجتمع پارک علم و فناوری ایلام و نمایشگاه محصولات فناورانه، مرکز نوآوری و شتاب دهی جوانان و مرکز توسعه کسب و کارهای فضای مجازی جهاد دانشگاهی، مرکز نوآوری دانشگاه آزاد ایلام، مجتمع نوآوری و فناوری دانشگاه ایلام و طرح های کتابخانه، آزمایشگاه جامع تحقیقات و مرکز نگهداری و تکثیر حیوانات آزمایشگاهی دانشگاه علوم پزشکی ایلام بازدید کرد.
دکتر ستاری به اتفاق هیئت همراه دکتر علی اکبری ریاست دانشگاه ایلام و دکتر مهدی زاده معاون علمی پژوهشی دانشگاه با حضور در شتاب دهنده نوآفرین از استارتاپ های تحت شتاب دهی نوآفرین بازدید نمودند .
جناب آقای سعید قاضی زاده مدیر شتاب دهنده نوآفرین در حاشیه این دیدار اظهار کرد: یکی از راههای مبارزه با بیکاری و تبعات آن در سراسر کشور و خصوصا استان ایلام ایجاد فضای کسب و کار و حمایت از طرح های ثروت آفرین می باشد که شتاب دهنده ها می توانند نقش کلیدی را در این مسیر داشته باشند.
وی همچنین با اشاره به استارتاپ های تحت شتاب دهی شتاب دهنده نوآفرین اظهار داشت با وجود کمتر از یکسال از تاسیس شتاب دهنده نوآفرین جمعا هشت استارتاپ در حالت پیش شتاب دهی، شتاب دهی و آماده ورود به بازار در حال فعالیت می باشد که این تعداد خود گویای فعالیت و جدیت تیم نوآفرین در راستای تحقق بخشیدن به رسالت خود می باشد.
همچنین در این بازدید درخواست شتاب دهنده نوآفرین مبنی بر راه اندازی کارخانه نوآوری با حمایت دانشگاه ایلام طی سخنرانی خانم باقری معاون شتاب دهنده ایراد شد.
در پایان دکتر ستاری و هیئت همراه پس از بازدید از هسته های مستقرو مشاهده محصولات آن ها اعلام رضایت خود را از فعالیت های در حال انجام در شتاب دهنده نوآفرین ابزار داشتند.

نوشتهٔ پیشین
گزارش تصویری از جلسه با اداره کل آموزش فنی و حرفه ای در خصوص عقد قرارداد مدرسه کسب و کار
نوشتهٔ بعدی
کوانتو دات

پست های مرتبط

No results found

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Fill out this field
Fill out this field
لطفاً یک نشانی ایمیل معتبر بنویسید.
شما برای ادامه باید با شرایط موافقت کنید

فهرست